>

Aktuality

náhled Starší dorost MSDD - D st. U19

Mistrovské utkání staršího dorostu U19 dne 12.6.2022 FC Soběšice -MFK Vyškov/Dědice 0:7 poločas 0:4

FC Soběšice - MFK Vyškov/Dědice 0:7 poločas 0:4

branky: 2,47min.Kříž Adam,16min.Moural Ondřej,35min.Wachtel Jan,42min.(pk.)Klimeš Jiří,57min.Zajíček Ondřej,86min.Ress Michal

diváků 30

Sestava: Pernica 66min.Derka - Tesáček - Murányi - Zourek 78min.Holomek - Petroušek 72min.Gregor - Moural - Ress (K) - Klimeš 69min.Růžička - Zimmermann 66min.Šenk - Kříž 53min.Zajíček - Wachtel Trenéři:Jaroslav Liška a Jan Wachtel,Vedoucí:Libor Nečas,Masér: Martin Pliska

Hodnocení utkání: První poločas nám chybělo tempo a větší odvaha v útočné fázi.Druhý poločas se již zlepšil pohyb bez míče a kreativita v útočné fázi.Věděli jsme,že v horku síly odejdou rychleji,po přestávce se projevila naše fyzická připravenost.V prvním poločase jsme se nechali strhnou ofenzívou a domácí si vytvořili dvě šance.Bylo to až moc bezstarostné.Celkově ale musím hráče za předvedený výkon pochválit.