>

Aktuality

náhled Starší dorost MSDD - D st. U19

Mistrovské utkání staršího dorostu U19 FC Medlánky - MFK Vyškov/Dědice 2:2 poločas 0:2

FC Medlánky U19 - MFK Vyškov/Dědice U19  2:2 poločas 0:2

branky:49,78min.Vitoslavský Jan - 18min.Kříž Adam,25min.Ress Michal

Diváků 50

Rozhodčí: Wencl Jakub

ŽK: 57min.Tesáček Filip

Sestava:Derka - Tesáček - Formánek Zourek - Kříž - Zouhar 58min.Moural - Ress (K) - Klimeš - Petroušek - Vráblík 85min.Gregor - Zajíček 65min.Janča 69min.Růžička přip.Šenk,Perica,Holomek Trenéři:Jaroslav Liška a Jan Wachtel,Vedoucí Libor Nečas

Hodnocení utkání: Dnešní utkání se odehrálo na malém hřišti s umělou trávou rozměr hřiště podle plánu je 84,5x43,5metru.K vidění tak byla řada osobních souboju.Utkání dvou rozdílných poločasu.V úprvním poločase jsme byli jednoznačně lepším týmem.Byli jsme silní v situacích jeden na jednoho,měli jsme dobrou přechodovou fázi.Vytořili jsme si několik brankových přiležitostí a je jen škoda,že jsme proměnili pouze dvě z nich v prvním poločase.Druhý poločas byl o poznání horší.Domácí hráli s větrem v zádech,dokázali nás zatlačit a inkasovali jsme dva hloupé góly.Paradoxně jsme ke konci utkání měli tři velké šance,zvláště ta poslední v 92minutě utkání sončila po hlavičce Michala Resse na domácím břevně.

Černá kaňka v dnešním utkání je zranění našeho hráče Davida Janču který si zlomil klíční kost.

Nedá se nic dělat,musíme tenhle zápas rychle hodit za hlavu a všechno soustředit na příští utkání.