>

Aktuality

náhled Starší dorost MSDD - D st. U19

Mistrovské utkání staršího dorostu U19dne 14.5.2022 FC Kuřim - MFK Vyškov /Dědice 0:0

FC Kuřim -MFK Vyškov/Dědice 0:0

Diváků 150

Sestava:Pernica - Tesáček - Murányi - Formánek - Zourek 22min.Zajíček - Petroušek 46min.Šenk 76min.Gregor - Ress (K) - Klimeš - Moural - Zimmernann - Vráblík 89min.Růžička přp. Havelka Trenéři:Jaroslav Liška a Jan Wachtel,Vedoucí:Libor Nečas,Masér:Martin Pliska

Hodnocení utkání

v dnešním utkání jsme zajížděli do Kuřimi k mužstvu které vede KP dorostu.Do utkání vstoupili lépe domácí a vytvořili si několik standartních situací,ale naše obrana a brankář si poradili na výbornou.V 17minutě utkání domácí zahrozili a při nás stálo štěstí kdy trefili tyč naší branky.Nicméně od 19 min.jsme převzali otěže utkání a byli lepším mužstvem až do konce prvního poločasu.Za zmínku strojí několik naších šancí které jsme si vypracovali po krásných akcích před branku domácího mužstva bohužel jsme v 28.minutě trefili břevno domácí branky a v dalších šancích podržel domácí tým jejich brankář.Určitě ale ve 40minutě utkání jsme měli kopat penaltu za faul na Vojtu Vráblíka bohužel nevím kam se pan rozhodčí díval když neviděl tenhle zákrok u kterého stál dva metry.I v dalších situaci kdy jsme dali branku ve 45 minutě utkání tak nám nebyla uznána z našeho pohledu jasně regulérní branka která měla platit kterou docílil náš hráč Jiří Klimeš.Nepíši to rád ale pan rozhodčí nás dnes poškodil i když byl přítomen pan delegát svazu tak s tím nikdo nic neudělá.Ve druhém poločase se opět bojovalo a domácí si vytvořili táké dvě šance ale náš brankář Adam Pernica podal výborný výkon.Naše brejkové přechody byly výborné jen je škoda že Ondra Moural v 55minutě,kdy se ocitl sám před brankářem minul branku.Další šance přicházely Vojta Vráblík výborně vystřelil zhruba z 18metru a pravou tyč domácí branky těsně minul.V té největší šanci se ocitl Patrik Zimmermann a to v 85.minutě ale bohužel také branku minul na jedné straně je škoda že jsme utkání nevyhráli ale já nemohu hráčům říct vůbec nic dnes na hřišti nechali úplně všechno a já jím za výkon jen mohu poděkovat.

Určitě se nevzdáme a budeme bojovat o postup do posledního kola a já věřím že se to podaří.

Další utkání sehrajeme v neděli dne 22.5.2022 v 10:00hod proti Slovanu Slatina hřiště Dědice