>

Aktuality

náhled Starší dorost MSDD - D st. U19

Mistrovslé utkání U19 dne 20.8.2022 MFK Vyškov - MSK Břeclav 2:3 poločas 0:1

MFK Vyškov - MSK Břeclav 2:3 poločas 0:1

branky:52min.Petroušek Ondřej,60min.Vráblík Vojtěch - 43min.Kristoň Šiomn,88min.Frohlich Martin,90min.(pk.) Marták Martin

Rozhodčí:Šilhánek,Michal,Smutný

Diváků 50

Sestava:Derka - Tesáček Formánek - Hanulík - Šenk - Růžička 46min.Holomek - Janča - Petroušek - Gregor 79min.Vrána - Wachtel 24min.Procházka 46min.Zajíček - Vráblík přip.Havelka Trenér:Jaroslav Liška,Vedoucí Libor Nečas 

Hodnocení utkání: První mistrovské utkání bylo velice opatrné a spíše se to odehrávalo od velkého vápna k velkému vápnu. V prvním poločase mělo každé mužstvo dvě šance. Bohužel ve 43 minutě jsme zbytečně nakopli míč na hostující polovinu a hráč hostů přesně poslal do brejku spoluhráče, který nám vstřelil branku do šatny. 

Ve druhém poločase se nám podařilo skore otočit a naše hra nebyla nejhorší, bohužel se ale kluci nepochopitelně stáhli a na konci zápasu jsme udělali dvě obrovské chyby, které soupeř dokázal potrestat.

Výsledek je pro nás krutý, ale důvodem byla nejspíš nervozita hráčů a velká přemotivovanost. To byly určitě faktory, které výsledek ovlivnily. Nedá se nic dělat, musíme pracovat dál a soustředit se na další utkání.