>

Aktuality

náhled 1.A třída sk.B Muži B

Naše první přípravné utkání B týmu FC Boskovice A - MFK Vyškov B 7:2 poločas 1:1

FC Boskovice A - MFK Vyškov B   7:2 poločas 1:1

Branky:domácí 33,50,52,60.67,73,88min. - 18min.Klimeš Klimeš,76min.Vráblík Vojtěch

Sestava:Derka - Šenk 70min.Procházka - Mach (K) - Formánek - Zajíček - Němec - Petroušek 35min.Tesáček F - Ress - Klimeš 60min.Petroušek -  Kučera - Vráblík Trenér:Jaroslav Liška,Vedoucí:Libor Nečas

Hodnocení utkání: První utkání zimní přípravy jsme sehráli proti týmu FC Boskovice kterému patři po podzimní části v KP druhé místo po podzimní části soutěže 2022/2023

Náš výkon měl zejména první poločase velmi slušné parametry,jak z hlediska organizace naší hry,tak i technické hry proto byl poločas 1:1 Ve druhém poločase jsme během deseti minut obdrželi tři branky a utkání bylo rozhodlé.I přes ten výsledek hráči podali na první utkání velice dobrý výkon.