>

Aktuality

náhled Starší dorost MSDD - D st. U19

Přípravné utkání dne 16.2.2022 FC Slavoj Olympia Bruntál muži - MFK Vyškov/Dědice U19 1:3 poločas 1:1

FC Slavoj Olympia Bruntál muži - MFK Vyškov/Dědice U19 1:3 poločas 1:1

branky: domácí 27min. - 9, 67min.Ress Michal, 58min.Klimeš Jiří

Sestava:Derka

Tesáček - Murányi - Zourek - Kříž - Zouhar - Ress (K) - Klimeš - Petroušek - Vráblík - Wachtel stř.Pernica - Šenk - Růžička - Zajíček - Holomek - Gregor - Janča Trenéři:Jaroslav Liška a Jan Wachtel,Vedoucí Libor Nečas

Hodnocení přípravného utkání

Klíčem k dnešnímu vítězství byl obětavý celotýmový výkon.Všichni hráči bez ohledu na počet odehraných minut,vložili důležitý díl do skládačky dnešního vítězství.V útočné fázi jsme opět prokazali kvalitu,přestože jsme mohli být ještě produktivnější,v obranné fazi,naopak odhodlání a obětavost.Z kluků cítím mnohem silnější týmový duch,což je pro mě krom zlepšujícího se heního projevu další velmi pozitivní poznatek.

Další utkání odehrajeme dne 20.2.2022 MFK Vyškov/Dědice U19 - FC Valašské Meziříčí