>

Aktuality

náhled Starší dorost MSDD - D st. U19

Přípravné utkání dorost U19,U17 dne 31.5.2020 Dědice muži - MFK Vyškov/Dědice 9:4 poločas 7:1

Dědice muži - MFK Vyškov/Dědice U19,U17 9:4   poločas 7:1

branky:14,15,20,30 Adamec,32,38,45 Hofer Marek,80 Kypr 88min Oralek  - 43min.Gregor Radek,47,55,Wachtel Jan,60min.Moural Ondřej

Diváků 130

Rozhodčí:Martin Šebela

Sestava Dědice muži:Derka,Pernica,Tesáček T - Orálek - Kříž Martin - Klepáček - Plhal - Melko - Formánek Jakub - Hofer Martin - Adamec - Hofer Marek - Šebela Jakub - Srotík - Kypr - Hofer Patrik

Sestava MFK Vyškov/Dědice U19,U17 Pernica,Derka,Tesáček T

Formánek Jan - Formánek Martin - Murányi - Zourek - Piňos -Ress - Moural - Klimeš - Wachtel - Ševčík - Kaprál - Janča -Petroušek - Šebela - Silnica - Bureš - Jelínek - Tesáček F - Vráblík - Kříž Adam - Vojtěk - Kaláb - Gregor - Nečas - Machota Trenéři:Jaroslav Liška a Jan Wachtel,Veoucí družstva:Tomáš Petržela a Libor Nečas

Hodnocení utkání:Utkání dvou rozdílných poločasu. V prvním poločase nás soupeř přehrál a rozhodly velké individuální chyby jednotlivců a proto poločas pro nás skončil prohrou 7:1

Ve druhém poločase jsme mohli být ještě více efektivnější v zakončení. Už ta hra byla velice dobrá a i brankově to pro nás skončilo dobře 2:3 ve hře už byl klid a rozvaha.

Dnes dostali prostor hráči ročníku (jeden hráč 2002)2003,2004,2005 a po dlouhé přestavce která panovala tak jsme chtěli vidět hráče odehrát modelové utkání proti mužum Dědic.

Podle mého utkání splnilo co jsme od něj očekavali a budeme pracovat v tréninku na zlepšování týmu U19,U17 času máme spoustu na posunu všech.

Závěrem bych přece jen chtěl hráče pochválit za předvedenou hru ve druhém poločase.