Utkání U19 dne 28.8.2022 FC Chotěboř - MFK Vyškov 1:2 poločas 0:2

FC Chotěboř - MFK Vyškov 1:2 poločas 0:2

branky:66min.Fiedler Jiří (pen.) - 1min.Alassane Traore,26min.Zajíček Ondřej

Diváků 72

Rozhodčí Landsman David,Rosický David,Ondráček Milan

ŽK: domácí 90min.Císař Matěj - 13min.Prachař Matěj,63min.Zajíček Ondřej,90min.Formánek Martin,90min.Alassane Traore

ČK: domácí 72min.Fiedler Jiří

Sestava:Derka 73min.Havelka - Tesáček F - Tesáček M - Formánek (K) - Prachař - Zajíček - Alassane Traore - Murányi - Petroušek 92min.Hanulík - Šenk 73min.Růžička Vráblík přip.Holomek,Gregor,Procházka,Vrána Trenér:Jaroslav Liška,Vedoucí:Libor Nečas

Hodnocení utkání: Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a branku jsme dali již v první minutě utkání po krásné střele Alassane Traoreho.Plynulou kombinací jsme se dostávali do šancí.Naší hru v prvním poločase zdobila odvaha a snaha o konstruktivní řešení ve všech prostorách hřiště,za což jsme byli odměnění zaslouženým poločasovým vedením 0:2 kdy branku vstřelil ve 26minutě utkání Ondřej Zajíček.Ve druhém poločase jsme na tento výkon bohužel nenavázali,a domácí jsme tak svojí netrpělivostí a nepřesností v útočné fázi pustili zbytečně do zápasu.Navíc domácí v 66minutě utkání dali branku na 1:2,čímž se z klidného utkání stal boj do poslední vteřiny. V utkání byl zraněn náš brankář Jan Derka 72minutě utkání kdy domácí hráč dostal hned ČK.Musím kluky pochválit jak to utkání odbojovali až do konce.