1. června 2026, Redakce
Vyškov doma přejel Mutěnice
Parádní reakce na minulou porážku! Fotbalisté MFK Vyškov v domácím prostředí jasně demonstrovali svou sílu, když FK Mutěnice vyprovodili čtyřbrankovým debaklem. Tým odčinil minulé zaváhání a po skvělém kolektivním výkonu, který podtrhlo čisté konto brankáře Matušince a dvougólový příspěvek Pospíšila, slaví zasloužené tři body.
MFK Vyškov – FK Mutěnice 4:0 (1:0)
- Branky: 2x Pospíšil (1x z pen.), Hruška, Paseka
- Sestava Vyškova: Matušinec – Korolkov, Hanulík, Rak, Navrátil – Hruška, Krejčíř, Jakubík, Pospíšil, Měřínský – Paseka
- Střídali: Vévoda, Formánek, Duba, Pytela, Bárdy
Hodnocení trenérského týmu:
„V zápase proti Mutěnicím jsme chtěli navázat na kvalitní výkon z druhé půle v Hroznové Lhotě. To se klukům podařilo. Hráli jsme s velkou chutí, touhou po vítězství a také velice kvalitně na míči. V prvním poločase jsme si vytvořili minimálně čtyři brankové příležitosti, a i když jsme neproměnili pokutový kop, nakonec jsme tam ten gól dotlačili po krásné střele Pospíšila.
O poločase jsme kluky nabádali, ať pokračují dál v aktivní hře, že ta odměna určitě přijde. Předvedli skvělý výkon a přidali jsme další tři branky po krásných akcích. Pochvala patří všem hráčům.
Zvlášť chceme poděkovat trenérům dorostu, protože po celou sezónu jejich hráče využíváme a oni předvádějí skvělé výkony. Je to obrovsky důležitá výhra pro naše sebevědomí a budeme se snažit podobný výkon zopakovat v příštím kole znovu doma proti Ořechovu.“