>

Vstupné

Vstupné

Cena vstupenky je stanovena na 80 Kč. Pro ženy, důchodce a děti platí zlevněná forma vstupného, která stojí 60 Kč

Předprodej

Místa předprodeje: Prodejna Infos (ul. Dobrovského - Vyškov), Tipsport BAR Dukla (Vyškov), Restaurace U Koní (Drnovice).

Otevření stadionu a pokladen

Brány fotbalového stadionu v Drnovicích se otevřou hodinu před zápasem – tedy v 9:15 hodin. Ve stejný čas se otevřou i pokladny.

Kontrola bezinfekčnosti

Pro vstup na utkání je potřeba mít u sebe jeden z těchto dokumentů v tištěné či elektronické podobě (aplikace Tečka)

• výsledek negativního PCR test ne starší sedmi dnů

• výsledek negativního antigenního testu ne starší 72 hodin

• potvrzení o očkování proti COVID-19 (alespoň 14 dní od druhé dávky, v případě jednodávkového očkování alespoň 14 dní od první dávky)

• potvrzení o prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech

Stánek s antigenním testováním

k dispozici bude stánek externí firmy s omezeným množstvím antigenních testů, které budou v rámci zdravotního pojištění. Klub ovšem doporučuje si zajistit testování u jiných certifikovaných laboratoří.

Respirátory

Po celou dobu pobytu na stadionu je nutné mít respirátor třídy FFP2 či KN95 (bez výdechového ventilu) nasazen přes ústa a nos.

Občerstvení

Občerstvení bude pro diváky nachystáno v plném rozsahu.

Klubový BULLETIN MFK Výškov

Klubový bulletin bude k dostání za 10 Kč, každý výtisk bude mít své číslo a všechny zakoupené výtisky půjdou do slosování v tobole.

Doprava

Ve spolupráci s městem Vyškov je pro vás nachystána kyvadlová doprava mezi Vyškovem a Drnovicemi. Autobus odjíždí od vlakového nádraží v 9:15 a 9:45.

Fanshop

Na domácích zápasech MFK Vyškov je pro naše fanoušky vždy otevřen i fanshop. Nakupovat, či objednávat v něm můžete i přes přiložený odkaz: Obchod

Mapa Arealu