Městský fotbalový klub Vyškov
FAČR

AKTUÁLNĚ

1. místo na turnaji ročníku 2006 a ml. v Drnovicích

05.03.2017 13:29 | Vyškov-Líšeň 6:0, Medlánky-Vyškov 3:3, Drnovice-Vyškov 2:3, Vyškov:Slatina 2:1

více

MFK Vyškov - 1.FC Přerov 4:0 (1:0)

04.03.2017 12:12 | Hodnocení: Dnešní utkání kluci odehráli podle představ. Byl to velice kvalitní výkon a to hlavně po fotbalové stránce. Všichni kluci hráli s velkou chutí a nasazením. Ano dnes kluci plnili pokyny, které jsme si řekli před utkáním. Za dnešní výkon všem klukům děkujeme.

více

Vítěz Zimní halové ligy 2016 - 2017

03.03.2017 09:20 | Náš tým minipřípravky se stal vítězem Zimní halové ligy 2016 - 2017 a naši hráči získali i několik individuálních cen v rámci celé ligy. Matěj Svoboda se stal nejlepším střelcem ligy, Jolanka Sádlová zase nejlepším brankářem. Nejlepším hráčem našeho mužstva v průběhu ligy byl zvolen Kristián Penčík. Dnešní finálové kolo ligy jsme začali s těžkým soupeřem z Hustopečí, který byl jedním z kandidátů na celkové vítězství. Díky koncentrovanému výkonu hned od začátku utkání se nám podařilo tento tým porazit a obdržet pouze jeden gól a to ještě z přímého kopu. Ve druhém zápase, který byl malým derby, jsme se utkali s nám dobře známým týmem z Moravských Prusů, který se stal černým koněm celé Zimní ligy. Po urputném vyrovnaném začátku zápasu, plného ostrých osobních soubojů, jsme obdrželi sice první branku my, ale po dobré práci trenérů, kteří vhodným střídáním povzbudili tým k ještě lepšímu výkonu, jsme dokázali zápas otočit a dokonce i vyhrát, zvláště se dá vyzdvihnout výkon Filipa Sedláčka, který i přes nemoc dal v tomto zápase hattrick. V posledním zápase s týmem Obřan jsme se snažili rozhodnout již od prvních minut, bohužel náš tlak nevedl ke skórování a chybělo nám i trochu toho pověstného štěstíčka, kdy naše střely končily těsně vedle soupeřovy brány. Přibližně v půlce zápasu soupeř dokonce neproměnil penaltu, ale i tak se protivníkům podařilo našemu týmu jednu branku dát ze hry. Po obdrženém gólu naši borci ještě přidali, ale až do posledních minut stále prohrávali, nakonec se nám podařilo vyrovnat a v infarktovém závěru jsme díky Štěpánu Grycovi a jeho 2 brankám zápas otočili a vyhráli.

více

3. místo na turnaji Sigma Olomouc

01.03.2017 20:00 | V neděli 26. února 2017 jsme odjeli na halový turnaj kategorie U11 do Olomouce. V útrobách sportovní haly Čajkaréna jsme se postupně utkali se všemi účastníky turnaje, a sice družstvy Hranic, domácí Sigmy „bílá a modrá“, Baníku Ostrava „bílá a modrá“, Sparty Brno a Šumperka.

více

MFK Vyškov U16,U17 - FK Drnovice 2:1 (0:1)

28.02.2017 15:39 | Hodnocení: Zápas s Drnovicemi byl především o boji, než o hezkém technickém fotbale. V prvním poločase jsme byli povětšinu v každém souboji až ti druzí. Oběma týmům vázla rozehrávka a v každé přihrávce bylo spoustu nepřesností. Pokud bych měl kluky za něco v dnešním utkání pochválit, tak by to byla především bojovnost v druhém poločase a odvaha rozhodnout zápas v náš prospěch.

více

MFK Vyškov - SK Uničov 3:1 (1:1)

28.02.2017 15:35 | Hodnocení: Soupeř byl první kdo skóroval, ale nepoložilo nás to. Neustále jsme se s nažili hrát nápaditou kombinační hru a v druhé části zápasu přišli branky a co nás může těšit, tak po nádherných akcích většinou po narážečkách 3 i 4 hráčů. Kluci zaslouží pochvalu.

více

MFKVyškov - 1.FC Přerov 0:3 (0:1)

20.02.2017 08:15 |
Hodnocení:
S Přerovem kluci, i přes prohru, předvedli výborný výkon vydrželi i fyzicky. Hra měla spád a o zajímavé situace před oběma brankami nebyla nouze. Přestože nastoupili v týmu někteří noví hráči a teprve se seznamují, jsme hráli velmi dobře a i v tom tomto utkání jsme ukázali vysoký herní potenciál.
Za výkon všem děkuji.

Branky: 0:1 - 24.min, 0:2 - 42.min, 0:3 - 54.min
Sestava: Derka - Zouhar V. - Ress - Formánek - Rotschedl - Masařík - Jahelka - Ševčík - Zouhar D. - Bačovský - Zimmermann - Klepáček - Ibraimi - Krupica - Reshitoglu

více

<<3456789>>
KALENDÁŘ
ZÁPASY

PŘÍŠTÍ ZÁPASY
MINULÉ ZÁPASY

TABULKA
# KLUB Z V R P S B
Tabulka zatím není k dispozici..

Město Vyškov Jihomoravský kraj Pivovar Vyškov STAEG
INFOS Auto Pytela FORTUNA

FACEBOOK YOUTUBE TOPlist