Městský fotbalový klub Vyškov
FAČR

AKTUÁLNĚ

3. místo na turnaji Sigma Olomouc

01.03.2017 20:00 | V neděli 26. února 2017 jsme odjeli na halový turnaj kategorie U11 do Olomouce. V útrobách sportovní haly Čajkaréna jsme se postupně utkali se všemi účastníky turnaje, a sice družstvy Hranic, domácí Sigmy „bílá a modrá“, Baníku Ostrava „bílá a modrá“, Sparty Brno a Šumperka.

více

MFK Vyškov U16,U17 - FK Drnovice 2:1 (0:1)

28.02.2017 15:39 | Hodnocení: Zápas s Drnovicemi byl především o boji, než o hezkém technickém fotbale. V prvním poločase jsme byli povětšinu v každém souboji až ti druzí. Oběma týmům vázla rozehrávka a v každé přihrávce bylo spoustu nepřesností. Pokud bych měl kluky za něco v dnešním utkání pochválit, tak by to byla především bojovnost v druhém poločase a odvaha rozhodnout zápas v náš prospěch.

více

MFK Vyškov - SK Uničov 3:1 (1:1)

28.02.2017 15:35 | Hodnocení: Soupeř byl první kdo skóroval, ale nepoložilo nás to. Neustále jsme se s nažili hrát nápaditou kombinační hru a v druhé části zápasu přišli branky a co nás může těšit, tak po nádherných akcích většinou po narážečkách 3 i 4 hráčů. Kluci zaslouží pochvalu.

více

MFKVyškov - 1.FC Přerov 0:3 (0:1)

20.02.2017 08:15 |
Hodnocení:
S Přerovem kluci, i přes prohru, předvedli výborný výkon vydrželi i fyzicky. Hra měla spád a o zajímavé situace před oběma brankami nebyla nouze. Přestože nastoupili v týmu někteří noví hráči a teprve se seznamují, jsme hráli velmi dobře a i v tom tomto utkání jsme ukázali vysoký herní potenciál.
Za výkon všem děkuji.

Branky: 0:1 - 24.min, 0:2 - 42.min, 0:3 - 54.min
Sestava: Derka - Zouhar V. - Ress - Formánek - Rotschedl - Masařík - Jahelka - Ševčík - Zouhar D. - Bačovský - Zimmermann - Klepáček - Ibraimi - Krupica - Reshitoglu

více

MFK Vyškov - SK Líšeň 0:0 (0:0)

20.02.2017 08:08 |

Hodnocení: V utkání s Lišňí jsme byli především v prvním poločase lepší a vytvářeli jsme si slibné příležitosti ke vstřelení branky, ale ty jsme bohužel řešili špatně a tak z nich nic nevytěžili.
Druhý poločas byl pak již vyrovnaný a tak bylo utkání jen o jedné brance. Ta se nepodařila dát ani jednomu mužstvu a tak výsledná remíza asi odpovídá i předvedené hře. Celkově lze říci, že nám opět dobře fungovala obrana, která již po druhé dokázala hrát s nulou.
Problémy máme v útočné fázi, kde se musíme prosadit před brankou soupeře. K tomu nám chybí větší klid v rozhodujících okamžicích utkání. Za výkon všem hráčům děkuji.

více

1.místo na turnaji v Drnovicích

19.02.2017 17:43 | V neděli 19.2 jsme odehráli dopolední turnaj v nedalekých Drnovicích.Turnaje se zúčastnila tato mužstva FK Drnovice, TJ Ludslavice, FK Kozlovice, MFK Vyškov. S každým mužstvem jsme hráli dvoukolově, kde jsme 5 zápasů vyhráli a jeden prohráli.Celkově jsme obsadili 1.místo.Nejlepším střelcem turnaje se stal náš hráč Radim Toman který nastřílel 14 branek.Děkujeme rodičům našich hráčů za podporu a fandění , ta je hnala za vítězstvím - vzhledem k tomu, že se nám někteří hřáči omluvili těsně před začátkem turnaje, bylo celkem náročné v neděli po ránu měnit soupisku, díky moc Tomanům a Muchům, kteří ač nepřipraveni, za chvíli dorazili, a kluci tak mohli společně bojovat o vítězství.

více

Sigma Olomouc – turnaj přípravek r. 2009

13.02.2017 15:09 | Dne 12.02.2017 jsme opět navštívili Čajkarénu v Olomouci. Turnaje se mj. zúčastnily kluby z Čech a Slovenska. Naši borci se ve skupině "B" utkali s týmem 1 HFK Olomouc, CFT Academy Slovakia, Sigma Olomouc modrá, FC Vysočina Jihlava. Se třemi výhrami a jednou porážkou postoupili do semifinále, kde se nedařilo. V boji o medaile nebyli schopni zúročit návyky a dovednosti získané při trénincích. Při nedůrazné hře prohráli s týmem Sigma Olomouc-zelená a 1. SK Prostějov, což je posunulo z medailových postů na nepopulární 4. „bramborové“ místo. Nejužitečnějším hráčem našeho mužstva byl vyhlášen Přemysl Kozák.