Informace ke vstupenému

Ceny permanentních vstupenek pro sezónu 2023/24:

Cena pro nové majitele permanentky Cena pro majitele permanentky z loňské sezóny
1 400,- 1 200,-

Majitelé loňských permanentek se při fyzickém prodeji prokáží permanentkou z loňské sezóny, kterou při nákupu odevzdají. Majitelé elektronických permanentek zadají při nákupu permanentky číslo své permice z loňské sezóny a započítá se jim sleva.

Permanentky můžete zakoupit online v síti TicketLIVE, nebo fyzicky na pokladně v Drnovicích během přípravného zápasu se Skalicí. V týdnu před začátkem soutěže budou permanentky k dispozici v prodejně Infos.cz.

A jaké bonusy získá majitel permice? V ceně má samozřejmě domácí zápasy F:NL, pohárové zápasy a navíc při předložení permanentky v našem fanshopu získávají fanoušci nárok na slevu 10%. O dalších benefitech ještě jednáme s našimi partnery, ale už teď je jasné, že se permice na Vyškov prostě vyplatí.

Ceny vstupného pro sezónu 2023/24:

Kategorie Cena v předprodeji Cena v předprodeji (online)* Cena v den utkání (na stadionu) Cena v den utkání (online)
Zlevněné vstupné 105,- 100,- 120,- 115,-
Plné vstupné 125,- 120,- 140,- 135,-

*v případě nákupu on-line je nutné připočítat manipulační poplatek 5,-.

**Zlevněné vstupné platí pro děti do 15 let, majitele průkazů ZTP a seniory nad 60 let, svůj nárok na zlevněné vstupné musí návštěvník na požádání prokázat.

Předprodej vstupenek bude probíhat samozřejmě jak je zvykem v prodejně Infos.cz na ulici Dobrovského a také online v síti TicketLIVE.

Ticketing Vyškova zařizuje společnost TicketLive, která zajišťuje ticketing klubům, jako je například Baník Ostrava, Slovan Liberec nebo také Dynamo České Budějovice. Vstupenky na jednotlivé akce jsou opatřeny jedinečným kódem, který vám při vstupu na stadion bude načten a na základě tohoto ověření budete vpuštěni na stadion. Podobný postup je i v případě online permanentní vstupenky, kterou si můžete na svém chytrém telefonu vložit i do své online peněženky (Apple wallet, Google wallet). Pak už se nemusíte bát, že permici někdy zapomenete doma a budete ji mít vždy u sebe.

Samotný prodej probíháportálu https://www.ticketlive.cz/cs. Odkaz na ticketing bude je vždy k dispozici jak na sociálních sítích klubu, tak na webových stránkách. V průběhu sezóny je nasazeno do prodeje vždy trojice následujících zápasů. Nemusíte se však bát, že si nekoupíte vstupenku před zápasem. Pokladny v Drnovicích budou v provozu více než hodinu před utkáním, kde si budete moci koupit vstupenku přímo. To stejné platí i pro zachování předprodeje v prodejně Infos na ulici Dobrovského.

Zakoupením vstupenky je návštěvník povinen dodržovat podmínky návštěvního řádu.