Starší dorost U19 MFK Vyškov - SK Líšeň 2:4

Čtěte shrnutí trenéra po soutěžním zápase staršího dorostu MFK Vyškov.
8. kolo Divize st. dorostu, 24. 9. 2022 10:00

(0:4)

SK Líšeň B

MFK Vyškov: Derka (86. Havelka) - Šenk, Formánek (C), Hořava, Pučan, Prachař (86. Hanulík), Murányi, Zajíček (86. Procházka), Petroušek (12. Gregor), Vráblík, Tesáček (46. Růžička)

SK Líšeň B: Kulík - Aniol (75. Kamoj), Štoss S. (75. Hochman), Cupal, Štoss A., Vitoslavský, Linger, Suchomel, Špilka (C), Duchoň (55. Havlát), Navrátil (80. Sedlák)

Branky: 66. Vráblík (pen.), 72. Vráblík (pen.) - 3. Navrátil, 18. Cupal, 21. Štoss S., 34. Duchoň

ŽK: 72. Špilka

Rozhodčí:Petrásek - Doležal, Stuchlík

Už dříve jsem řekl,pokud máme hrát s kluby které jsou v popředí tabulky vyrovnanou partii musíme podat výkon na hranicí naších možností.To se nám v první půli příliš nedařilo.Někteří hráči měli velký respekt,v osobních soubojích jim chyběl důraz a byli jsme pasivní.Ani přechodová fáze nebyla příliš konstruktivní a přesná.K tomu se přidali chyba,po níž se soupeř dostal do vedení.Kdyby poločas skončil 0:1 bylo by to pro nás přijatelnější,ale dostali jsme ještě tři branky do šatny.Druhý poločas se všechno zlepšilo a naše hra byla výborná.Naopak směrem dopředu kluci předvedli výborné akce a několikrát jsme se dostali k výborným možnostem a do zakončení.V druhém poločase jsme si vytvořili uzemní převahu,bohužel nám v některých momentech chyběl vetší klid a lepší vyhodnocení situace,které jsme řešli zbrkle.Kluci si za druhý poločas zaslouží pochvalu,avšak o naší prohře rozhodlo oněch 22minut prvního poločasu.