MSDD-D starší dorost U19 MFK Vyškov - FC SLOVAN Havlíčkův Brod 2:2

Čtěte shrnutí trenéra po soutěžním zápase staršího dorostu MFK Vyškov.
12. kolo Divize st. dorostu, 23. 10. 2022 10:00

MFK Vyškov: Derka (46. Havelka) – Tesáček M., Formánek (C), Pučan, Šenk, Prachař (63. Hanulík), Vráblík, Zajíček, Tesáček F. (69. Gregor), Růžička (63. Hořava), Murányi

Havlíčkův Brod: Novák – Merunka, Sláma, Šenk (C), Piskač, Fatr, Šťastný (69. Vrbecký), Kandr (76. Veselý), Kokeš, Gruber (65. Pokorný), Vašíček

Branky: 39. Vráblík, 86. Zajíček – 9. Sláma, 83. Vašíček

ŽK: 29. Merunka, 64. Gruber

Rozhodčí: Marek - Bělák, Pučan

Začátek utkání byl z obou stran hodně opatrný,my jsme šli více dlouhým míčem než jsme chtěli a ve finální fázi jsme měli strach z řešení chtělo to více klidu.Ten rychlý gól soupeře v 9min.nás trochu uzemnil.Pak nám zhruba 10min.trvalo než jsme se do toho dostali.Bylo důležité,že se nám ještě podařilo do přestávky vyrovnat ve 39min. brankou Vojtu Vráblíka.Ve druhém poločase jsme toho prostoru měli více a bohužel jsme tam nedotahli některé věci do gólu.Je škoda že nám hosté dali branku v 83min.Nakonec se nám povedlo utkání vyrovnat na 2:2 krásnou střelou Ondru Zajíčka.Bylo to těžké utkání a zasloužená remíza.Nejvíce na tomto utkání si cením,tu bojovnost hráčů až do konce.