3. kolo I.A třída - sk. B, 21. 8. 2022 10:30

MFK Vyškov B: Kvapil - Mach (C), Ress, Klimeš (89. Formánek), Kučera (73. Moural), Bakr, Moučka, Traore, Dao, Lička J. (89. Vráblík), Kratochvíla

FK Valtice: Tuček (84. Smoček) - Horčička, Kabrhel (73. Slunský), Novák, Ryšavý (C) (73. Ševčík), Žůrek, Gecs, Barvíř, Slavík (46. Zrůna), Peš, Florus

Branky: 35. a 74. Dao, 45. Kratochvíla, 66. Lička J., 90. Vráblík - 59. Barvíř.
Rozhodčí: Bábíček - Kulíšek, Julínek Žluté karty: 40. Traore - 43. Slavík

Hodnocení trenéra Jaroslava Lišky: Hodnocení utkání: V dnešním utkání jsme přivítali mužstvo Valtic. Od úvodu utkání jsme drželi dobře míč a vytvořili jsme si několik slibných příležitostí. Hosté hrozili jen z brejků a z nákopů na naši polovinu hřiště. Dlouho nám trvalo než jsme vstřelili branku. Poprvé se nám to povedlo v 35 minutě. O deset minut později jsme zvýšili na 2:0, což bylo klíčové s ohledem na vývoj utkání.

Ve druhém poločase hosté snížili na rozdíl jediné branky, ale my jsme odpověděli o 7 minut později brankou na 3:1, což bylo hrozně důležité. Může nás mrzet, že jsme neproměnili spoustu šancí, které jsme měli, ale výsledek je nakonec pro nás skvělý. Mužstvo Valtic mělo také tři gólové možnosti, ale naši obránci pracovali velice dobře a nedovolili už hostům skórovat.

V dnešním utkání jsme byli posíleni hráči z A mužstva a na kvalitě utkání se to projevilo. Dokázali tomu dát náboj a jejich spolupráce se zbytkem mužstva byla skvělá. Je potřeba všem hráčům poděkovat za výkon a nasazení v utkání.