4. kolo I.A třída - sk. B, 6. 9. 2022 17:00

Tatran Kohoutovice: Macháč - Tinka (46. Kajanovič), Škubica, Brabec, Krejčí, Rumler, Božek (C) (79. Hulánek), Sedláček, Růna (73. Dufek), Pohanka, Koubek

MFK Vyškov B: Kvapil - Oulehla, Lička M., Murányi, Mach (C), Moural (62. Ambroz), Fofana, Ress (83. Šenk), Klimeš (62. Rusiňák), Lička J. (80. Zajíček)

Branky: 65. Škubica - 28. Williams, 56. Fofana, 74. Lička J.

ŽK: 86. Sedláček - 48. Williams, 87. Oulehla

Rozhodčí: Ježek - Korčák, Burgr

Věděli jsme,že čím nám bude trvat,než vstřelíme gól,tím těžší to pro nás s houževnatým soupeřem bude.První minuty patřily nám a dostali jsme se do několika čistých šancí,ale bohužel nám to tam nespadlo.První branku jsme vstřelili ve 28minutě utkání která nás uklidnila do poločasu.Druhý poločas se nám podařilo dát branku 56minutě utkání a zdálo se že utkání dohrajeme v klidu ale opak byl pravdou.Domácím jse podařilo snížit na 1:2.Poslední branku jsme dali v 74minutě utkání.My jsme se trápili dnes v koncovce,což nás stálo vstřelení dalších branek.I tak jsme ale s vítězstvím 1:3 spokojení.