1.FK DRUŽSTEVNÍK NIKOLČICE - MFK VYŠKOV B 6:5

12. kolo I.A třída - sk. B, 22. 10. 2022 11:30

(1:4)

MFK Vyškov B

1FK Družstevník Nikolčice: Strouhal - Nasadil, Čapka (C), Petrásek, Záblacký (87. Stehlík), Jelínek, Ryšavý, Šabata, Axamit, Dabó, Všianský (46. Starý)

MFK Vyškov B: Derka - Klimeš (86. Neubauer), Formánek, Mach (C), Murányi (46. Rusiňák), Moural, Moučka, Williams, Kučera (74. Vráblík), Lička, Kratochvíla

Branky: 28. Axamit, 61. Čapka, 67. Dabó, 76. Axamit, 79. Záblacký, 84. Axamit - 4. Lička J., 18. Williams, 42. Williams, 45. Kratochvíla, 49. Kratochvíla

ŽK: 41. Čapka, 85. Axamit, 80. Dabó, 55. Starý - 14. Murányi, 49. Kučera

Rozhodčí: Rosa - Juřena, Pavlica

Dnes jsme chtěli odčinit nepovedené utkání z minulého týdne,bohužel se nám to nepodařilo.K výhře nám nestačilo ani vedení 1:5.Je až neuvěřitelné,že jsme nakonec prohráli 6:5.V prvním poločase jsme hráli velice dobře.Byli jsme v dobrém pohybu,kombinace nám vycházely a měli jsme další dobré šance.Bohužel ve druhém poločase se nám vůbec nepodařilo podržet míč.Domácí hrozili z každé standartní situace a ve většině případů z nich dali i gol,ačkoliv hráči na to byli upozornění.Pro nás je to dnes opět facka.Bohužel i rozhodčí dnes neměl svůj den.Ve druhém poločase za stavu 2:5 odvolal branku,kterou nám nejprve uznal.Dále pak neodpískal jasnou penaltu na Davida Kratochvílu i na Davida Moučku.Určitě to pro nás není omluva,ale i takové věci rozhodují utkání.Do budoucna je potřeba změnit přístup a někteří hráči musí začít chodit více trénovat,protože bez tohoto nám to určitě nepůjde.Naše mužstvo je velmi mladé a je tak třeba,aby jim starší a zkušenější hráči pomohli.