14. kolo I.A třída - sk. B, 18. 3. 2023 10:00

MFK Vyškov B: Kvapil - Kučera (81. Rusiňák), Mafwenta, Lička (86. Zajíček), Oulehla, Mach (81. Petroušek), Fandje (86. Tesáček), Cabadaj, Jambor, Ress (C), Alassane

TJ Slavoj Rohatec: Domanský - Netík (74. Lábadi), Holešinský, Jüstel (81. Kmínek), Křivák, Konečný F. (46. Mlynařík), Konečný M., Herzán (46. Pekařík), Vanda (C), Petrák, Tomšej

Branky: 2. Fandje, 31. Ress, 34. Fandje, 67. Fandje - 47. Vanda Filip (pen.)

ŽK: 72. Mach - 57. Tomšej

Rozhodčí: Ježek - Švaňhal, Jünger

Myslím,že na první utkání jara jsme odehráli kvalitní utkání,ve kterém nás prověřil dobrý soupeř.Musím vyzdvihnout především bojovný a kolektivní týmový výkon.Zejména v prvním poločase,jsme soupeře přehrávali ve středu hřiště a měli více ze hry.Naší převahu jsme do poločasu zúročili třígolovým vedením.Ve druhém poločase jsme udělali chybu,v 47minutě utkání a soupeř zahrával penaltu kterou dal a snížil na 3:1.Po obdržené brance nám chvíli trvalo,než jsme se dostali do hry.Nakonec se nám podařilo vstřelit čtvrtou branku a zvýšili jsme své vedení na 4:1.Skoro celé utkání jsme byli až na miniaturní pasáže mnohem lepší.Byli jsme za to odměněni.Vyhrali jsme naprosto zaslouženě.Gólů jsme mohli dát ještě více.Klukům chci poděkovat,odvedli velmi dobrý výkon.A také je potřeba poděkovat hráčům A týmu kteří dnes za nás hráli.