Příprava: MFK Vyškov B - SK Olympia Ráječko 5:7

8. kolo Příprava B-tým 22/23, 29. 1. 2023

SK Olympia Ráječko

MFK Vyškov B: Kvapil (60. Derka) - Kučera, Mach (46. Rusiňák), Lička M. (46. Lagovský), Hanulík, Němec, Petroušek, Vráblík, Klimeš, Zajíček, Murányi

Branky: 19. Klimeš,38. Vráblík, 73. Vráblík, 75. Vráblík, 78. Lagovský

Dalším naším soupeřem byla Olympia Ráječko které hraje KP.

Samotné utkání bylo bohaté na branky a oba poločasy byly velmi podobné.V prvním poločase nám utekl začátek a soupeř nám dal dvě rychlé branky.Přesto se nám povedlo utkání do poločasu vyrovnat na 2:2.Začátek drůhého poločasu se nám nepovedl a soupeř nám dal po naších chybách čtyři branky.Chtěl bych kluky pochválit,že to nevzali a dali jsme ještě tři krásné branky a pět minut před koncem náš hráč Lagovský nastřelil tyč.Do dalšího utkání musíme odstranit chyby které děláme a bude to dobré.