Příprava: MFK Vyškov B - FK RENOCAR Podolí 4:4

10. kolo Příprava B-tým 22/23, 11. 2. 2023

4:4

(2:2)

FK RENOCAR Podolí

MFK Vyškov B: Havelka (46. Kvapil) - Rusiňák, Lička, Formánek (55. Lagovský), Neubauer (60. Tesáček), Němec, Kučera, Ress, Klimeš, Zajíček (46. Petroušek)

Z mého pohledu jsme prospali první poločas,kdy jsme naší laxností nechali soupeře dát dva zbytečné góly.Málo jsme běhali,málo jsme se pohybovali,nechávali jsme soupeři prostor a obě branky dal soupeř po naších chybách v rozehrávce.I přesto poločas byl 2:2 když obě branky dal dobře hrající Jiří Klimeš.Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe a vytvořili si dobré šance a v 51min.dal svojí třetí branku v utkání Jiří Klimeš.Určitě jsme měli vést větším rozdílem bylo tam dost šancí od 52 do 58min.Kromě toho jsme ještě třikrát nastřelili tyč a dvakrát břevno.Ale nedůsledností v rozehrávce a opět zbrklostí jsme se o vedení připravili.Musíme zlepšit defenzívní činnost celého týmu to je pro nás těd na prvním místě.