15. února 2023, Redakce

Příprava: TJ Sokol Konice A - MFK Vyškov B 3:5

Přečtěte si shrnutí trenéra Jaroslava Lišky po přípravném utkání B-týmu Vyškova.
11. kolo Příprava B-tým 22/23, 15. 2. 2023

TJ Sokol Konice

3:5

(0:5)

MFK Vyškov B

MFK Vyškov B: Havelka - Petroušek (30. Tesáček ), Neubauer, Kučera, Zajíček (60. Hanulík), Němec, Klimeš (60. Petroušek), Ress, Alassane (46. Murányi), Vráblík (75. Holomek), Murányi (30. Lagovský)

Branky: 4., 21. Murányi, 8. Alassane (pen.), 19. Klimeš, 38. Vráblík

Dnes jsme nastoupili proti velice kvalitnímu soupeři Konice hraje KP Olomouckého Kraje.Soupeř byl nepříjemný,houževnatý.Dobře nás napadal,byli důrazní v soubojích.Ale dnes jsme ukázali charakter a hráli jsme velmi dobře.Předvedli jsme,že hráči mají kvalitu a že máme i zajímavé mladé talenty.

Celý první poločas jsme silně dominovali a soupeře pustili jen do jedné vážnější situace,kde nás podržel brankář.Vytvořené brankové příležitosti jsme dokázali proměnit a to dnes rozhodlo.Myslím,že jsme předvedli komplexní výkon okořeněný krásnými brankami.Ve druhém poločase naše hra nebyla také špatná ale často nám však chybělo vědomé držení míče,hodně jsme spěchali do zakončení a bez kvalitní připravené fáze.Soupeř ve druhém poločase lépe bránil a my se s tím nedokázali za již rozhodlého stavu vypořádat.Já si myslím,že utkání splnilo účel,který jsme chtěli a chceme dát prostor všem hráčům.Některé naše změny v utkání byly vynucené.Za dnešek musím pochválit celé mužstvo.

Více
Více
Více
Více