15. kolo I.A třída - sk. B, 26. 3. 2023 10:00

MFK Vyškov B: Kvapil – Kučera (75. Rusiňák), Mach, Lička, Neubauer (85. Tesáček), Ress (C), Toure, Krška, Alassane Traore, Klimeš (69. Murányi) – Vintr.

SK Vojkovice: Hubáček – Ryšánek, Mrkvica, Chrástek, Jordan (80. Ryšavý), Hýsek (C), Řehola, Papoušek, Zeman R. (35. Malý), Mezník, Zeman L. (69. Pařízek)

Branky: 35. Toure, 43. Klimeš - 2. Ryšánek, 26. Zeman L., 74. Pařízek

ŽK: 60. Neubauer, 62. Liška (trenér) 89. Lička - 66. Malý

Rozhodčí: Rozhodčí: Kron - Bodeček, Koryčanská

Dnes nám fotbal ukázal, jak může být krutý. Sami jsme byli příčinou vývoje a především výsledku. Dnes k nám přijel houževnatý soupeř, který měl celé utkání zaměřené na bránění. Hráči byli upozornění, aby si dali pozor na začátek utkání. Bouhužel již ve druhé minutě utkání, po naší chybě na levé straně, když jme neměli obsazeného hráče. Tak hostující hráč vstřelil z dvaceti tří metrů a trefil se do šibenice. Tento gól s námi zamával. A to tak, že jsme si nedokázali přihrát. Když soupeř odskočil ve dvacáté šesté minutě na 0:2, tak to s námi bylo velice špatné. Od třicáté minuty jsme se vymanili z psychického bloku hráčů a hra se nám začala zlepšovat. Rychle jsme utkání srovnali, po pěkných akcích. Navíc jsme mohli přidat i branku třetí, když Toure šel sám na brankáře. Tuhle šanci nedal a poločas skončil za vyrovnaného stavu. Do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním zlomit utkání na naši stranu. Ale i přes snahu a územní převahu jsme opět kazlili přihrávky a nemohli jsme prolomit pevnou obranu soupeře. Jedna šance na skórování přišla v padesáté páté minutě, kdy opět Toure šel do samostatného úniku, ale opět zvolil špatné zakončení a branku nedal. Přišel trest v podobě vlastní branky v sedmdesáté čtvrté minutě zápasu a nám se do konce nepodařilo se skóem nic udělat Dnešní výkon nebyl vůbec dobrý.