31. března 2023, Jaroslav Liška

MFK Vyškov U19 - FC Chotěboř 1:0

Přečtěte si hodnocení utkání týmu U19 fotbalistů Vyškova, které připravil trenér Jaroslav Liška.
19. kolo Divize st. dorostu, 25. 3. 2023

MFK Vyškov

1:0

(1:0)

FC Chotěboř

MFK Vyškov: Derka - Hanulík (90. Zeman), Janča, Formánek (C), Tesáček, Procházka (46. Lagovský), Pospíšil, Vráblík, Zajíček, Murányi.

FC Chotěboř: Mašek - Gregor, Mrtka, Císař, Málek, Dymák, Šimon, Fiedler, Bažout, Jindra (67. Voda), Píbil (82. Zvolánek).

Branky: 32. Murányi.

ŽK: 91. Petroušek, 90. Murányi - 89. Cisař, 91. Šimon.

Rozhodčí: Machala - Doležal, Smutný.

Počet diváků: 30.

Hodnocení utkání:,,Myslím si, že důležité bylo, že jsme vydrželi celé utkání být hodně kompaktní.V prvním poločase to bylo i po defenzivní, taktické,stránce lepší.Co se týče ofenzívy, tak dvě třetiny jsme řešili dobře, tu poslední třetinu jsme nevyřešili tak, jak jsme si úplně představovali, ale přesto tam přišel jeden, dva míče, kde z jednoho byla standardní situace, ze které dal Michal Murányi krásný gól.Jinak to bylo bez nějakých velkých šancí, ale ta celková kompaktnost nás mohla do druhého poločasu povzbudit.Přesto v tom druhém poločase byla určitá nervozita z výsledku, z toho, že to musíme zvládnout.Byli jsme daleko méně přesní,n evyřešili jsme gólově žádný brejk, i když ke konci byli asi tři příležitosti.Věděli jsme, že soupeř dokáže být v závěru utkání hodně nátlakový, dokáže hru zjednodušit, vytvořil si standardní situace a stalo se tak i dneska.My jsme ze standardek je kontrovali, ale uklidnující branku jsme nedali.Kluci předvedli obrovský týmový výkon, dali do toho spoustu věcí které dokážeme a myslím si, že jsme zaslouženě vyhráli.

Více
Více
Více
Více