25. ledna 2024, Tadeáš Mima, foto: Michal Málek

Se Zlínem smírně: MFK podruhé remizoval s nulou vzadu

Další cenná remíza se zrodila v přípravném utkání fotbalistů Vyškova. Stejně jako minule s ostravským Baníkem, i tentokrát svěřenci trenéra Jana Kameníka odešli ze zápasu bez inkasované branky. Stále jim tak náleží neporazitelnost v tomto zimním období.
přát. Příprava 2023/2024, 25. 1. 2024 11:00

FC Zlín

0:0

(0:0)

FC Zlín: Rakovan – Čelůstka, Ikugar, Reiter, Gonzalez, Cedidla, Fantiš, Černín, Kolář, Janetzký, Nombil.

MFK Vyškov: Stejskal – Štěpánek, Fomba, Straalman, Němeček, Moučka, Kayondo, Sylla, Delferriere, Lambezat, Yunis. Připraveni: Borek – Krška, Lahodný, Williams, Enyou, Diallo, Nghabo, Schön.

Bez branek.

V první půli se šance obou mužstev rodily spíše sporadicky. Vyškov přitom měl mnohdy územní převahu, kterou ale nezvládl zužitkovat v žádný střelecký pokus do sítě. Oba mančafty se proto v polovině utkání rozešly za bezgólového stavu.

Co se týče druhé části zápasu, to se již několik závarů objevilo. Velkou šanci vytvořil kolem 60. minuty David Krška pro nabíhajícího Issu Fombu, jenž ale svojí hlavičkou trefil jenom tyč. Ke konci duelu se potom předvedli i domácí, když Stejskal intuitivně vyrážel pokus Schánělce. Měření sil posléze už dospělo k remíze 0:0.

Vyškovští si připsali třetí remízu v rámci zimní přípravy, z toho druhou v bezbrankové podobě.