15. února 2024, Tadeáš Mima, foto: Zdeněk Dolíhal

Remíza i na druhý pokus: Vyškov hrál smírně s rezervou Leganés

I podruhé dosáhli fotbalisté Vyškova ve Španělsku na remízu. Měření sil na stadionu I.D. Butarque sice otevřeli gólem v úvodním poločase právě Jihomoravané, nicméně béčko C.D. Leganés upravilo v druhé fázi na 1:1. MFK tak má za sebou kompletní zápasový plán svého soustředění, které ještě završí sérií tréninkových jednotek.
přát. Příprava 2023/2024, 15. 2. 2024 14:00

CD Leganés B

1:1

(0:1)

MFK Vyškov

Vývoj skóre se nápadně podobal tomu z předchozího utkání, v němž Vyškov remizoval s Realem Madrid B. Také proti béčku Leganés se český tým střelecky prosadil jako první, přičemž mírný náskok si uchoval také do poločasové pauzy.

Po přestávce se oproti předešlé části duelu dařilo Leganés dostávat častěji dopředu, což přineslo kolem 60. minuty vyrovnávací trefu. Tento stav vydržel až do samotného závěru a zrodil se druhý nerozhodný výsledek MFK na tomto soustředění.

Svěřence trenéra Jana Kameníka čeká ještě kompletní páteční den, během nějž se uskuteční dvě tréninkové jednotky. Poslední trénink je poté v plánu na sobotní ráno a odpoledne odlétá Vyškov zpět do Česka.