6. července 2024, Tadeáš Mima

Úspěšná příprava! Vyškovu neunikla výhra nad Dunajskou Stredou

Výborné představení se vydařilo fotbalistům Vyškova, kteří absolvují soustředění na Slovensku. S tamní Dunajskou Stredou si poradili krásným výsledkem 4:1, když absolvovali měření sil na 2 × 60 minut. Na nadcházející generálku se tak mančaft naladil perfektním způsobem.
přát. Příprava 2024/25, 6. 7. 2024 10:30

FC DAC 1904 Dunajská Streda

1:4

()

MFK Vyškov

FC DAC 1904 Dunajská Streda: Popović – Dimun, Dolček, Csinger, Vitális, Kacharaba, Flis, Niarchos, Káčer, Tuboly, Yapi, Kaltsas. Náhradníci: Lami, Jürgens, Brunetti, Andzouana, Redzic, Herc, Kaša, Bösze, Vieira, Záhradník, Almási, Káčer.

MFK Vyškov: Borek – Piško, Ulbrich, Svoboda, Lacík, Vedral, Schön, Štěrba, Sylla, Zajíc, El Azzouzi. Náhradníci: Hrubý, Kamara, Sekou, Novák, Sciortino, Mbonu, Conde, Antonio, Egbri, Němeček, Nghabo.

Branky: 38. Tuboly – 61. Zajíc, 79. Egbri, 92. Mbonu, 116. Egbri.

ŽK: 47. Ulbrich, 98. Mbonu.

V delším formátu utkání se jako první střelecky prosadil slovenský tým, a to ve 38. minutě zásluhou Tubolyho. Co se však týče Vyškova, ten začal úřadovat ve druhé šedesátiminutovce, během níž zaznamenal rovnou čtyři góly. Trefil se nejen Zajíc a Mbonu, ale také dvakrát Egbri.

Velmi příznivý výsledek tedy potvrdil, že se MFK skvěle oklepal z předchozího nezdaru v přípravě se Skalicou a držel krok s elitním týmem slovenské soutěže. Podobným způsobem určitě budou chtít svěřenci trenéra Jana Kameníka pokračovat i příště, když v sobotu 13. července absolvují generálku doma v Drnovicích s Považskou Bystricou.

Více
Více
Více
Více