21. ledna 2023, Kryštof Severa, foto: Jaryn Doležal

Soustředění zakončila výhra nad Uherským Brodem

U h e r s k ý B r o d - Druhé přípravné utkání letošní zimní přestávky odehrál Vyškov v rámci soustředění v Uherském Brodě, kde v jeho závěru otestoval vyškovskou připravenost domácí tým. Vyškov potvrdil roli favorita a nasázel místnímu ČSK hned čtyři branky.
přát. Příprava 2022/23, 21. 1. 2023 10:30

ČSK Uherský Brod

0:4

(0:2)

ČSK Uherský Brod: Doplníme

MFK Vyškov: I. poločas: Kinský - Němeček, Musa, Samson, Matys - Lual, Jambor, Traore, Aldin, Oulehla - Klesa. II. poločas: Kinský - Oulehla, Srubek, Golden, Fulnek - Cheick - Vintr, Krška - Alexis, Bayo, Kanakimana.

Góly: Dav. Jambor, Ibrahim Aldin, 2x Bayo Azis Fahad.

Vyškov vstoupil do utkání aktivně a první branka na sebe nenechala dlouho čekat. David Jambor se ve vzduchu probil k míči dříve, než gólman domácích a hlavou jej poslal neomylně do sítě. Druhý gól Vyškova pak zaznamenal testovaný Ibrahim Aldin, jehož pokus na zadní tyč skončil neomylně gólem.

Do druhé půle prostřídal kouč Trousil zásadně sestavu a do hry se dostali další testovaní hráči. Vyškov se dlouho nedokázal do tlaku, ale to vše změnil v závěru poločasu Azis Bayo, jenž hned dvakrát dokázal dostat míč do sítě a prokázat své útočné kvality. Vyškov tak zakončil soustředění v Uherském Brodě výhrou 4:0.