Čtěte shrnutí trenéra po soutěžním zápase staršího dorostu MFK Vyškov.
4. kolo Divize st. dorostu, 28. 8. 2022 10:00

FC Chotěboř: Fiala – Málek, Císař (C), Gregor, Neubauer (68. Kruntorád), Jindra, Fiedler, Jakeš (87. Jehlička), Šimon, Ledvinka (81. Mrkvička), Píbil (68. Prokš)

MFK Vyškov: Derka (73. Havelka) – Tesáček F., Tesáček M., Formánek (C), Prachař, Zajíček, Alassane, Murányi, Petroušek (90+2. Hanulík), Šenk (73. Růžička)

Branky:66. Fiedler (pen.) - 1. Alassane, 26. Zajíček

ŽK: 90. Císař – 13. Prachař, 63. Zajíček, 90. Formánek, 90. Alassane

ČK: 72. Fiedler

Rozhodčí: Landsman –Rosický, Ondráček

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a branku jsme dali již v první minutě utkání po krásné střele Alassane Traoreho.Plynulou kombinací jsme se dostávali do šancí.Naší hru v prvním poločase zdobila odvaha a snaha o konstruktivní řešení ve všech prostorách hřiště,za což jsme byli odměnění zaslouženým poločasovým vedením 0:2 kdy branku vstřelil ve 26minutě utkání Ondřej Zajíček.Ve druhém poločase jsme na tento výkon bohužel nenavázali,a domácí jsme tak svojí netrpělivostí a nepřesností v útočné fázi pustili zbytečně do zápasu.Navíc domácí v 66minutě utkání dali branku na 1:2,čímž se z klidného utkání stal boj do poslední vteřiny. V utkání byl zraněn náš brankář Jan Derka 72minutě utkání kdy domácí hráč dostal hned ČK.Musím kluky pochválit jak to utkání odbojovali až do konce.