Starší dorost prohrál v 93. minutě opakovanou penaltou

Čtěte shrnutí trenéra po soutěžním zápase staršího dorostu MFK Vyškov.
5. kolo Divize st. dorostu, 3. 9. 2022 10:00

MFK Vyškov: Derka – Tesáček F., Hořava, Murányi (C), Šenk, Petroušek, Vráblík, Janča, Stuchlík (77. Hanulík), Vintr (73. Gregor), Zajíček (46. Růžička)

Sparta Brno: Kubíček – Sojka, Rak, Hanák, Komárek D., Hospodar (C), Šeránek (20. Komárek J.) (67. Tetur), Pytela (73. Jedlička), Kubík, Řezníček (46. Janeček), Pšikal (46. Klepárník)

Branky: 49. Vintr,- 87. Janeček, 90+3. Janeček (pen.)

ŽK: 27. Řezníček, 88. Hanák

ČK: 17. Rak

Rozhodčí: Vychodil - Adler, Lazar

Tohle utkání bolí,a to jak hráče,tak trenéry.V prvním poločase byli hosté prvních 10minut lepší,ale neměli výraznější šanci.Po vyloučení hostujícího hráče jsme se víc prosazovali,ale bez brankového efektu.I proto první poločas skončil 0:0.Druhý poločas na nás hosté ze Sparty Brno vlétli a přitvrdili v osobních soubojích.My jsme to však dobře zvládli.Navíc se nám podařilo dát,po úniku Marka Vintra v 49minutě utkání,branku.Obrannou činnost jsme zvládali až do 87minuty,kdy přišla obrovská chyba,kdy jsme nechali volného hráče na pravé straně a ten nacentroval,čehož využil hostující hráč,který hlavou vstřelil gól na 1:1. Tato situace nás srazila dolů a navíc v 92minutě jsme po špatné přihrávce udělali penáltu.Náš brankář ji chytil,ale k údivu všech asistent rozhodčího zvedl praporek a nechal penaltu opakovat.Bohužel z druhého pokusu hosté vstřelili gól a my jsme dobře rozehraného utkání prohráli 1:2.

Do příštích zápasů musíme zlepšit závěry utkání.Takto to dohrávat už nemůžeme.Co se týče asistenta rozhodčího,tak ten nás dnes doslova zavraždil a fotbalu v žádném případě nepomohl.